Mola3 Crowdfunding Backers

Special thanks for our incredible supporters!

 

 

中渡弘樹  |  古賀 将太  |  福田泰三  |  藤崎健介 |

360 Engineering Group - PLLC

A  ABECE - Associação Brasileira de Engenharia e Consultoria Estrutural | Abner Rodas | Acley Gabriel da Silva Tomaz | Adam Sebastian Isabella Jolina James | Adam Sparkes | Adibe José Mariano dos Santos | Adrian Zollinger | Adriana Concepcion Cardona | Adriano Amâncio Trajano | Adriano Fournou Bonano | Adriano Goncalves | Adrien Quaglia | Adstren - Ingeniería Estructural | Afonso Luiz Sanches Rocha | Aftab Jalia | Ahmed | Aimee Jia | AIMGDesign Studio | Airton Menezes de Barros Filho | Alain Briatte Mantchev | Alan B Friedman | Alan Felder | Alan Marra | Alastair C. Elliott | Alastair Thomas | Alberto de Oliveira Rodrigues | Alessa Camarinha | Alessandra Carralas Queiroz de Leão | Alessandro Alves | Alessandro Drumond Guerra da Silva | Alessandro Leonardo da Silva | Alessandro Weiss | Alesste Ingeniería | Alex Elkin | Alexander Sauer | Alexandra | Alexandru Dondera | Alexe Dr. Petcov | Alfredo Henrique Haydamus | Aliwton José Pinto de Carvalho Filho | Allan Damm Piassi | Alphonso R Colmenero | Alpine Rigging | Alysson José Tavares | Amir Mofidi | Ana Arai | Ana Harumi de Paula Soares | Ana Paula Dias da Rocha | Anas Abdul-Lateef | André Andalaft Maia | André Bressan | André de Castro Duarte e Silva | André Fontes Karman | André George de Oliveira | André Luiz Rech Mota | André Wigman | Andrea De Riccardis | Andreas Gauger | Andreas Larsen | Andreas Mössner | Andrés Batista Cheung | Andres Garcia Valdes | Andres Villacis Trujillo | Andrew Kays | Andrew Knight | Andrew Lloyd | Andrew S. Hess | Angel Gonzalez Aguilar | Ângela Lucena | Anil Khurana | Anne Kelly Freire da Rocha Alves | Annette Bögle | Anthony | Anthony J Lamanna | Anton Kaplun | Antonio Arbelo | Antonio Barro Lago | Antonio Carlos Pinto Neto | Antonio Carlos Pulido | Arie Plug | Arkitektura Saila | Arnaud Meltz | Arthur Hiratsuka Rezende | Artisan Engineering | Artur Sousa | Ashokkumar Rajendran | Atao | Augusto Pereira de Jesus | Augusto Romanini | Avans Hogeschool Academy for Building and Infrastructure | Ayhan İrfanoğlu | Ayrton Hugo de Andrade e Santos

B  Bao | Baxter | Beatriz Ferreyra Vargas | Benoit Triay | Berlin University of the Arts | BEST Ingénieurs-Conseils | Bianca dos Santos Joaquim | Bianca R Lima | Billy Pete Janss | Blue Sky Structure | Bnorse | Bonnie Franklin | Boris Edelstein | Bradley Johnson | Brandan Still | Brendon Wheatley | Breno de Matos Castilho | Brenton Hale | Brett Goodman | Brian Foster | Brian Nolte | Brian Olson | Brian Zeichick | Brigitte De Coninck | Brodie Brickey | Bruno Cardoso | Bruno Narezi | Bruno Norat Jorge | Bryan Stafford | Bureau 105 | Bygningsingeniøruddannelsen

C  Calconsa | Calene Lee | Callum Pumfrey-Green | Cameron Hateley | Camila Cavalcanti Resende | Camille Girard | Camilo Castillo Rivera | Caminos Futuro | Caren Irgang | Carlis Alexandre Hattori | Carlos Alberto Silva Junior | Carlos Armando Calderon Tello | Carlos Augusto Gabriel Menezes | Carlos Botelho de Paula Filho | Carlos Enrique Nungaray Perez | Carlos Facio | Carlos Herrera | Carlos Krykhtine | Carlos Labriola Sandler | Carlos Leonardo Armería Rodríguez | Carlos M. Balsa Moinelo | Carlos Noval González | Carlos Núñez Temes | Carlton Solle | Carol Degen | Carolina Albuquerque de Moraes | Carolina Dias da Rocha Cunha Lima Norat | Carrie Johnson | Carrillo Gregory | Caryn L. Johnson | Catherine Skinner | Catherine Tucker | Cecil Lee | Cecilie Søs Brandt-Olsen | Celeste | Celestino Rossi | Celio da Silveira Firmo | Celso Coracini | Celso Jaco Faccio Júnior | Centro Universitario de la Defensa en la Escuela Naval Militar | Cereno Muniz | César Augusto Fulle Ribeiro | Cesar del Cid | Chalmers Teknsika Högskola | Charles Quirino | Charles T Rubin | Charles Uyehara | Charles Wilian Nicolay Pinto | Charlie Coyte | Chavapong Phipatseritham | Chavit Lertnimulchai | Chen-Yuan Liu | Cheong Tee Jin | Chiara Lillo | CHiKA | Chou Lun-chang | Chris Danesi | Chris Herman | Chris Johnson | Chris Merriman | Chris Weir | Christiane Brisolara de Freitas | Christiane Mylena Tavares de Menezes Gameleira | Christine S Hong | Christoph Gengnagel | Christopher Barlow | Christopher Jones | Christopher Yola | Cícero Pimentel Corrêa | Cintia Lopes de Melo | Claes Meijer | Claire Roche | Clancy Simpson | Claudia Alejandra Morel | Claudia Escarabajal | Claudia Irene Ojeda Alvarez | Claudia Marcovecchio | Claudio Maraboli R. | Clayton Henrique | Cleber Goncalves de Souza | Cleberson Geovani Paes | Cody Wheeland | College of Architecture Trivandrum | Combe Sébastien | Constella | Corey Griffin | Corinne Arifin | Cristian Acosta Echavarría | Cristina Cisneros | Cristóbal G. Vélez Valdiviezo | CSB Empresarial | csdf | Curtis Geise

D  D A E Arquitectos | Dailton Duarte Rocha | Damien Puglisi | Dan Buck | Dan Kowalski | Dan Millman | Dan Popp | Dan van Tan | Dana A | Daniel Alejandro Castillo | Daniel de Jesus Santos | Daniel Fuertes Azurduy  | Daniel Gentil do Prado Schoemberner | Daniel Jorge Caetano | Daniel Lechón Pérez | Daniel Mackay Dubugras | Daniel Rocha | Daniel Simionato | Daniel Vejsgaard | Daniel Villavicencio Fernandez de Jauregui | Daniel Weingarten | Daniel Wyllie Lacerda Rodrigues | Daniele Boucher | Daniele Sole | Danielle Rosman | Danilo Auler | Danilo Palmeira Rangel | Dario Rozzi | Davi de Jesus Chagas | David B Shaw | David Dharma | David Dittenber | David E. Álvarez V. | David Girling | David Joon Wui Tan | David Martin | David Porras Navarro González | David Scherer | DCI Engineers | Deborah Smith | Decarter Gaspodini | Deep Mashru | Denis H. Hector | Dennie Jansen | Dênnys Araújo Santos | Departamento de Técnicas e Representação - Escola de Belas Artes - UFRJ | Dept. of Civil & Environmental Engineering - Bucknell University | Derivan Mendes Batista | Didac Marsa Visay | Diederik Veenendaal | Diego Borin Reeberg | Diego Heusi Rampinelli | Diego Silva Alves Inacio | Diogo César Trevisol | Diran dos Reis Borges Junior | Dmytro Protserov | Dominique Alary | Don Reed | Douglas Kuegler | DP Engenharia e Soluções | Dustin Brennan | Dustin Vereker

E  ECAM Brussels Engineering School | Ed | Edelmiro Rúa Álvarez | Éder Leonardo do Rego Nascimento | EDF-DIPNN-DT-SAE-DS | Edison Osorio Bustamante | Eduardo Arreguy | Eduardo Carreiro da Cruz | Eduardo de Azevedo Ferreira | Eduardo Diz | Eduardo G Quiza | Eduardo Germani Martins | Eduardo Lima de Assis Filho | Eduardo Morais de Medeiros | Eduardo Nobre Lages | Edvaldo Gutierres Ferreira | Edwin Cruz | Elaine Cristina Lengowski | Eliana Ferreira Nunes | Eliane Mauerberg de Castro | Elis rigoni | Elizabeth EbunOluwa Ogunsanya | Elizabeth Wangenheim | Elói Daniel de Araújo Neto | Elvidio Gavassoni | Emerson Bruno de Oliveira Gomes | Emily Baker | Emmanuel Salgado Athayde | Enio Canavello Barbosa | Eric Hansen | Eric Puleo | Eric Zolotas | Eric Zolotas | Erica Fernanda Aiko Kimura | Erick Mattheus Maranhão Silva | Erik Heuler | Erik Jacobsen | Erleen Hatfield | esBIMeX | Estudi d'arquitectura Àfrica Caserras  | Ever Alejandro Pérez Ramírez | Ezra Hilton

F  F. Javier Porras M. | Fabian Cabrera Exeni | Fabio Araújo Pereira | Fabio Baldini | Fabio Bordin | Fabio Ferraço | Fábio Luís Vieira Paula | Fabio Luiz Cardoso | Fabio Pereira Alves | Fábio Praxedes Rabelo Leite | Fábio Telles Rodriguez | Fabio Uliana de Oliveira | Fabricio Lima Barbosa | Fabricio Santos Martini | Facultad de Ingeniería - Universidad de Deusto | Faculty of Civil Engineering - Czech Technical University in Prague | Faculty of Civil Engineering University of Zagreb | Fat Brain Toys | Federico Golcher | Felipe Augusto Forte | Felipe Coelho Teixeira Fontes | Felipe Costa Leite | Felipe de Brito Caruso | Felipe Giacomin Gripa | Felipe Marques da Silva | Felipe Nascimento Araujo da Silva | Felipe Pereira | Felipe R Rothschild | Felipe Weitzel Rossignoli | Felipo Lovatto | Félix Hernando Mansilla | Felix Meese | Fernanda Bianchi Pereira da Costa | Fernanda Calado Mendonça | Fernando Altoe Ribeiro | Fernando Antonio Soto Nogueira Junor | Fernando Carlos Scheffer Machado | Fernando de Abreu Almeida | Fernando de Moraes Mihalik | Fernando de Paula Cardoso | Fernando Lothario Becker | Fernando Machado Parizi | Fernando Petrucci Gigante | Fernando Rogério Gonçalves | Filipe Afonso | Filipe Caetano Reis | Filipe Oliveira Rocco | Fixed and Floating Structures Team - DNV GL | Flavio Tellechea Silva | Flavio Torres da Fonseca | Florence Chan | Foley Chew | Francesco Fiore | Francisco Javier Fuentes | Francisco M. P. Fernandes | Francisco Natário | Francisco Vidovich Seijas | Franco Pensso | Franklin Ferreira | Fransje Boumans | FSR

Gabriel de Andrade Fernandes | Gabriel Faria Fedrizze | Gabriel G. S. Junior | Gabriel Girnos Elias de Souza | Gabriel Guerra | Gabriel Strube Irigoyen | Gabriel Terres | Ganesh | Garrick Goldenberg P.E. | Gary V Koester | Gautier Nadé | Gavin Roche | Gean Carlos Mugnol | Gelafito Eduardo René Gutiérrez Klinsky | Gemmalinda Ottonello | Gennaro Senatore | Geoff Chandler | Geoff Clark | George A. F. Dantas | George Dounas | George Oliveira de Araujo Azevedo | Georges Hajjar Junior | Georgios Tsampras | Gerard Pozzi | German Gonzalez | Germán Perales Portillo | Gerry Gunderson | Gianluca Gallone | Gilder Nader | Gilsanz Murray Steficek | Gilson Doi Junior | Giovani Oliveira Rigoni | Giovanni Zoli | Giuseppe Leli | Glenn Conrad | Gonzalo Moscoso del Prado | Goodfriend Magruder Structure LLC | Govinda Ramesh | Grace Yuen | Greg Braddock | Grégoire Baume | Gui Ambros | Guilherme Gambier Ortenblad | Guilherme Macedo Monteiro | Guilherme Pereira | Guilherme Roca | Guilherme W. Alminhana | Gustavo Lopes Almenara Ribeiro | Gustavo Okabayashi Odaguiri

h.t. | Haagse Hogeschool | HanDadley | Hans Verwijs | Hartanto Wibowo | Haruki Kobayashi | Håvard Emaus Hanssen | HealthCare Futurists | Heath Michel | Heather Corcoran | Heather Renihan | Héctor Beade-Pereda | Hector Faundez Velasco | Hector Mauricio Navarro Carrión | Hector Rodriguez | Helder Matias | Helena Aparecida Ayoub Silva | Helloisa Maria Nogueira Lemos | Henrique Lindenberg Neto | Henrique Sesana Pimenta | Henrique Tamm Cruzeiro | Hermano Freitas Filho | Hermes Luiz Bolinelli Junior | Heverson Tamashiro | Hidetomo Yanase | Hikari Namai | Hochschule Bremen - Abteilung Bau und Umwelt | Howard Hechler | Howard Parker | Hrushikesh Patel | Hugh Halbeck | Hugo Alkmim de Matos | Hugo Campelo Mota | Hyle Park

I  Ian Kelso | Ícaro Razera | Ilana Cordioli | Illinois Institute of Technology | Ingeniería Civil UDD | Ingeniería Civil UDD | Ingrid Estevão Crusca | Isaac Franco Tejeda | Isabela Sundfeld | Ita Construtora Ltda. | Itaner Cesar Machado Vale Filho | Iveta Šarmanová

J  Jacinda Gift | Jack Robinson | Jack Morton | Jackie Heath | Jada O. Brockhoeft | Jair José dos Santos Gomes | Jakob Noe-Nygaard | Jakub Michal Nowikowski | James C Marr | James P Harker | Jan Sapper | Janailson Queiroz Sousa | Janaina Pena Soares de Oliveira | Jared Hansen | Jared Judson | Jared Spaans | Jasmine Manfredi | Jason Dominguez | Jason Dong | | Jason Gross  | Javier Corredor | Javier Corredor Rojas | Jay Arehart | Jayme Feola Neto | Jean-Patrick Maillard | Jed Hartman | Jeferson Piccoli da Costa | Jeffrey Roy Hung | Jelke Dijkstra | Jelle Hegeman | Jens Fussing | Jeovan De Freitas | Jesús Alcañiz | JHU Department of Civil Engineering  | JM Cabrero | Jo Gwang Rak | João Batista Arroyo Pieri | Joao Carlos Correia | João Carlos de Souza Coutinho | João Carlos de Souza Nascimento | João Francisco Perini | João Gutemberg Barbosa de Farias Filho | João Henrique Volpini Mattos | João Lucas Correia Barbosa de Farias | João Paulo Batista | João Queiroz Krause | João Ricardo Masuero | João Vitor de Brito | João Vitor de Freitas | Joaquín Doménech Carbonell | Jocasta Araújo | Joe Brejda | Joe MacDonald | Joel Policarpio | John Kenneth Boyd | John Lindström | John Peter Hallak Neilson | Jonathan Albert Degani | Jonathan B Alper | Jonathan Carpenter | Jonathan Gothard | Jonathan Jefte Nunes Cordeiro | Jonathan R Card | Jonathan Roberto Lucchini | Jooy Design | Jorge Aguirre | Jorge Enrique Cruz Benedetti | Jorge Gambini | Jorge Juan Ovejero Reyero | Jorge Velazquez Sakaguchi | Jorgina Sequeira de Oliveira | José Afonso Gayoso de Sousa Neto | José Augusto Azevedo Laureano | José Carlos Porpino de Oliveira | José Eduardo Beltrão Winiawer | Jose Geraldo Franco Mexas | José Gerardo Sarmiento Salazar | José Joaquín Gallegos | José Luciano Sousa de Andrade | José Luis Covarrubias Romo | José Luis Román | José Martínez | José Miguel García Gutiérrez | Joseph Bogusky | Joshua Alfred | Joshua Perkins | Josiah Paul Enoch Fogarty | Josselaine Bueno De Souza Lopes | Juan Alfredo Torrico Bravo | Juan Daniel Larrinaga Cano | Juan David Rendón Bedoya | Juan Diego Pozo | Juan Esteban Sanchez Henao | Juan Miguel Suay Belenguer | Judith Auberjonois | Judith Schulz | Julian Gonzalez | Julian Lienhard | Juliana Mota | Juliano Ferreira Velho | Julien B | Julien Deparday | Júlio César Calsinski | Jun Sugiyama | Junji Tanigawa | Justice Hsiung | Justin D. | Justin Reimer

Ka Man Lam | Kacyo Rodrigues | Kaio Benedetti | Kaisan Rayyan Kahil | Karla Krupskaia | Kartinne Kionelle Carvalho Sousa | Kathleen Zarsky | Katie Faulkner | Kåver & Mellin AB | Keila Regina Uezi | Keila Tyciana Peixer | Keira | Keith Crothers | Keith V. Olson | Ken Herring | Kenneth Hunter | Kenny Gauthier | Kent State University | Kevin Kinney | Kevin MacDonald Beton Consulting Engineers LLC | Kevin Miller | Kevin Schorn | Khomenko Sergey | Kitao Satoko | Kjartan Mjelde | Kleber P. de Oliveira Filho | Koichiro Tomita | Kore Design LLC | Kris Jett | Krishnan Lal Mistry | Kristina Low | KU Leuven | Kurt Larson | Kyle C Miller | Kylie Cailteux | Kyria Tsutsumi

L  LAB Inc. | LAIII - Lopes Associates, Consulting Engineers | Larissa Galvão | Laura Hannigan | Laura Recena | Lawrence P Kearns | LCS | Le Dréau Christopher | Leandro Buch | Leandro Campos | Leandro César Melo Batista | Leandro Gomes Domingos | Leandro Mendes Possamai | Leandro Ramos Martins | Leandro Vasconcelos Thomaz | Leandro Vinicius Pierosan | Lee Shoemaker | Lee Thomson | Leidiane Amed Menenguci | Léo Griffo Perciano | Leonardo Lunardi Ferreira | Leonardo Marcantonio Lopes | Leonardo Vieira da Cunha | Lev Leviev | Leviticus Subsea | Li Chong Lee Bacelar de Castro | Lim Tai Yan | Limerick Institute of Technology - LIT | Lisandro Acacio Lima | Lorena da Silva Alves | Louise Lynch | Luan Rodrigo dos Santos Cavaleiro | Lucas Baptista Martins | Lucas Corato | Lucas Lorenzi Almeida | Lucas Marcantonio Reis | Lucas Perez Ajagan | Lucas Sousa | Luciana da Cunha de Castro Guerra | Luciana Masini | Luciana Minami | Luciano Caetano do Carmo | Luciano Ludwig Loder | Lúcio Flávio Rocha Eleutério | Luís Augusto Zampieri | Luis Borges | Luis Carlos Silva Montenegro | Luis Felipe Lui Cordeiro | Luis Fernando Camargo Benvenga | Luisa G Dominoni | Luiz Fernando Furlan | Luiz Henrique de Almeida Campos | Luiza Batista Laquini | Lukas Schaffner | Luke V. Penner | Lyles School of Civil Engineering

M  M.S. Uihlein | Magna Designia | Manoel Lemos | Manoj S Medhekar | Mantola | Manuel Almazán García | Manuel Suárez Vázquez | Manuella Marianna Carvalho Rodrigues de Andrade | Marc Illmann | Marcel Thomas | Marcela Álvares Maciel | Marcela Lima Santos | Marcelino Viana Pinheiro | Marcelo | Marcelo Côrtes Berquó | Marcelo Costa Scalabrin | Marcelo DaSilva | Marcelo de Andrade Dreux | Marcelo Francisco Vimieiro da Silva | Marcelo Henrique Madruga Carrilho | Marcelo Kazuo Hanai | Marcelo Marques Costa | Marcelo Rodrigues Leão Silva | Marcelo Yuji Maruoka Nishi | Márcio Dórea Freire | Márcio José de Sousa | Marcio Santos Barata | Marco Antonio Pinheiro | Marco Mazzoni | Marcos A. M. Teixeira | Marcos David Chanca Razón | Marcos Javier Martinez Andino | Marcos José Vieira Pimentel | Marcos Novaes de Souza | Marcos Peruzzi | Marcos Trillo | Marcus Roger Assis | Marcus Vinicius Scharra de Oliveira Paula | Maria Clara de Lima Faro | Maria Fernandez | Maria Patricia Garibaldi | Mariana Amorim Fraga | Mariana Silveira de Barros Ribeiro | Mariappan Jawaharlal | Mariene Valesan | Marilu de Fátima Borin Reeberg | Marina Firer | Marina Vizini | Marino Rossi | Marinus Heimrath | Mario Madrid | Mario Mandujano | Mario Matas Hernández | Mark Dao | Mark David Waatti | Mark Denavit | Mark Donofrio | Mark Kesling | Mark Reurison Araújo de Sousa | Maroua Kebaili | Martin Carli | Martin Pichler | Martín R. Gil von der Walde | Martina Tamires Lins Cezano | Masaaki Nakanishi | Mateus Augusto Alencar Lemos | Mateus Cerutti Bolsi | Matheus Rafael Dal Ponte | Matheus Rodrigues da Rocha | Matheus Roman Carini | Matheus Saggioro Oliveira | Mathias Jun Nielsen | Matias Felipe Inostroza Haase | Matías Glasner Vivanco | Matt Laird | Matteo Sidari | Matthew S. Speath | Matthew Weidele | Matthias Lindenmaier | Mattias Andersson | Maud Le Molaire | Maurício Addor Neto | Maurício Coelho Alves | Mauricio Loyola | Mauricio Sussumu Watanabe | Mauro Edson Alberti | Mauro Lunardi | Mauro Vieira Cruz | Maxim Muyshondt | Maximilian Wolter | Meade H. Willis | Mehdi Rashed | Mel Yip | Metacil Construções Metálicas e Civil Ltda | Metin J Ozturk | Michael De Rosa | Michael Fimbres | Michael Leone M. De Souza | Michael Moyers | Michael Smith | Michaela Lopez | Michal Bialousz | Michele Agra de Lemos Martins | Miguel Coloma Cervera | Mike Stokely | Milton Lacerda Rodrigues | MIPT | Miriam de Farias Panet | Mohamad Al-Dah | Mohammed H Ghori | Monica Cavalcante de Aguiar | Murilo Ferreira Primo | Murray Engineering | Musa P M Chunge | Mustafa Taghdi

N  Nabilah | Nan Hu | Nao Yokotama | Natâny Pinho Rosa | Nathália Farias | Nathan Hefner | Nelson Carlos Lauson Dupre | Nelson M. N. Ferreira | NESC | Nevin Mital | NewSchool of Architecture and Design | Nguyen Thanh Viet | Nicholas A Capozzi | Nicholas J Rillstone | Nick Altman | Nick D. Clements | Nicolas Jorge Vianna | Niels Morten Marslev Frandsen | Nikolas Alexander Sherrow-Groves | Nirav Shah | Nobunari Sawanobori | Noriyo Ichinose | Nuno Ferrinha

O  Odécio Francisco de Sousa | OECU - Osaka Electro-Communication University | OHA | Ola Holmstrom | Olavo Catunda Neto | Olavo Cesar Vieira | Old Structures Engineering | Oliver Hagman | Olivier J | Omar Alvarado | Orlando Gomes | Oscar Tsun | Osvaldo Nakao | Ovidiu Prodan | Owen Johnson

P  Pablo Fadul Gonzalez | Pablo Huerres | Pablo Valenzuela | Paolo Riva | Patricio Hernan Julio Egaña | Paul Emily Ryan | Paul Middleton | Paul Robinson | Paul Sykes | Paul van Bennekom | Paulo André Dantas Silva | Paulo De Andrade | Paulo Fernando Hanke da Silveira | Paulo Junges | Paulo Sérgio Baumbach Lemos | Paulo Vítor Santana Versiani | Pavel Titov | Pedro Alexandre Conde Bandini | Pedro Caribé Rattes | Pedro Gentil Schoemberner | Pedro Junqueira de Barros | Pedro M. Reis | Pedro Otavios da Silva Viera Costa | Pedro Paulo Candeloro Antonioli | Pedro Romi | Percival is Techbusted | Perla Santa Ana Lozada | PET Engenharia Civil UFPR | Peter J Jones | Peyras Cédric | Philip Kopf | Philippe Eduardo de Medeiros | Philippe van Nedervelde | Pieter van Eijkeren | Pietro Messina | Pietro Parrocchetti | Pixelmais | POLIS University | Polytech Clermont-Ferrand | Pommerol Pierre-Alexandre | PUCP

Q  Quinn McCarthy | Quistin Paul

R  Rachel Chicchi | Rafa Souza | Rafael Antônio de Sá Mota | Rafael Bborin Reeberg | Rafael Campos de Pinho | Rafael Dias Aquino | Rafael Eclache Moreira de Camargo | Rafael Felipe Guatura da Silva | Rafael Guilherme Rodrigues da Silva | Rafael Mascolo | Rafael Santos de Moraes | Rafael Yassuo Yamamoto | Rajed R. Maglinte | Ramon Freixes i Capdevila | Ramón Mariño Allegue | Raoni Indio Richter Machado | Raphael Fourquemin | Raphael Laquini | Raphael Mendonca de Carvalho | Raúl Salinas | Ray Mills | Rayane Ravena Nunes Soares Oliveira | Rebeka Manuela Lobo Sousa | Renan Lacarini Perceguetti | Renan Vieira de Andrade | Renata Semin | Renato Mourao | Renaud Joliat | René Bjerg Nielsen | Rennan Augusto Silva Cavalcanti | Reuben Richardson | Reza Bahramzadeh | RGK Engenharia | Ricardo Javier López Aguirre | Ricardo Laguardia Justen de Almeida | Ricardo Machado Becker | Ricardo Moran | Ricardo Pacheco Rezende | Ricardo Roginski Rea | Ricardo T. Gabriel III | Ricardo Trevisan | Richard Kohler | Rimas Stasys Rudys | Rita Standerski | Rob Way | Robb Godshaw | Robert Biegler | Robert Bird Group | Robert E Purcell | Robert J. Dermody | Robert James Lloyd | Robert Ryland | Robert Todd Mueller | Roberto José Falcão Bauer | Roberto Monteiro Basto da Silva | Rocco P Basilica | Rodolfo Javier Tirado Gutiérrez | Rodrigo de Souza Katarinhuk | Rodrigo Domingues de Souza Alves | Rodrigo Gazolla Ferrarese | Rodrigo Guedes de Azevedo | Rodrigo Gutiérrez Solís | Rodrigo Sánchez P. | ROJdesigns | Romuald Tarczewski | Ronald Heilbron | Roni Felipe Gelinski Loures das Chagas | RS de Almeida Engenharia | Ruben Munoz Gomez | Ruud de Deugd | Ruy Takata | Ryan Koehn | Ryan Krug | Ryan Marshall | Ryo

S  S. Alireza | S.M. | Saeed Moayyedian | Sagaz Corp | Sakdirat Kaewunruen | Sally Hale | Salvador Teniente | Samuel Joseph Kelly | Samuel Lawrence Foundation | Samuel Severns | Sander Gerrits | Sándor Diniz Kiss | Sanjay R. Arwade | Sanmia de Lima Pinto | Santiago Cocaña del Castillo | Santiago Fiol | Santiago López de la Osa Gutiérrez de la Cámara | Santiago Junco | Saulo Davi de Lima Silva | School of Architecture Sapienza University | Scott Hatfield | Sean Patrick O’Brien | Seaska I. Perez Aviles | Sebastian Miguel Giusti | Sebastián Tobón López | Sébastien Vermeille | Select Engineering | Sergio Crochik | Sergio Furtado de Sousa Farias | Sergio Muñoz Tejada | Setareh HajiSaleh | Shelbi Flood | Shunji Suga | Sierra | Simon J. Hogerzeil | Simpson Gumpertz & Heger Inc - OC | Skylar Calhoun | SO - IL | Sofia Speri | Soheil Fatehi | Sonia Martín | soso | SPAN | Spencer Flanagan | Sriranga Veeraraghavan | SS Infrastructure Development Consultants Limited | Statik Engineering | Stefan Fässler | Stefan Hallqvist | Stephen Foss | Stephen Miller | Stephen Stewart | Stephen Weber | Steve Young | Stijn De Puysseleir | Stoeffi | Suely Molinedo Morales | Sylvia Regina Mesquita de Almeida

T  Tadeu Rosanti Sugahara Medeiros Lima | Tai Kam Ng | Takeshi Ishiduka | Takeshi Oki | Takumi Motoike | Tal Cohen | Tales Lobosco | Tatiana Pereira de Araújo | Tectonica Inc. | Tejas Shah | Terence Kivran-Swaine | Tetsuya Hayashi | Teun van den Dries | Thais Braga Melgaço de Morais | Thatcher W. | The Arlt Family | The Banderas Family | The Chibisan | The Creative Fund by BackerKit | The Kopf Consulting Group | The Oakley Family | The Rick López | Thiago Antonio Martins Serra Carneiro | Thiago Biazussi | Thiago Meleski | Thiago Rodrigues dos Santos | Thomas Bertochi Rigotti | Tiago César Canalli | Tiago Ferreira Albrecht | Tiago Luz Barbosa de Castro | Tiago Schoninger | Tim Friend | Tim Stratford | Timothée Tot Bernard | Timothy J McCarthy | Tom Roberts | Tomas Junco | Tomás Orlandi | Tomás Pérez Inirio | Tommy Bødker Jørgensen | Toni Zhubi | TQS Structural Engineering Software | TrafficLight de México S.A. de C.V | Tragwerksentwurf Uni Kassel | Travis Bodeutsch | TS Engenharia | Tucker Engineering, Inc. | Túlio Souto Maior | Tyler Jones | Tyler S Pendleton

U  Ulvis Silins | Ulysses Jaquez | Universidad de Almería | Universidad Gestalt de Diseño | Universidade Regional Integrada | Universitat Internacional de Catalunya | University of Waikato | Uziel Cavalcanti de Medeiros Quinino

V  Valéria Eugênia Garcia | Valerie A. Lane | Valley Technology Spa | Vanessa Fátima Pasa Dutra | Vanessa Volkweis Savaris | Vasile-Constantin Lazar | Vaughn Calandra | Vendramini Engenharia Ltda | Veronica Deviá | Victor Coelho Vieira Marcelino | Victor Hugo Monsalve Gómez | Victor Serrano e Silva | Vijendra Rao | Vinícius Belarmino Almeida | Vitor Barbosa Boasquives | Vitor Hugo Oligini Wessling | Vitor Luiz de Souza Barcelos | Vitor Luiz Giordano | Vitor Martins Caram | Viviane Setti Barroso | Vlăduț Alexandru Cezar

W  Wagner Luiz Baratella | Walter Chilón | Walter Luiz Andrade de Oliveira | Warwick Green | Waza Dleguy | William de Castro Souza | William Reeberg | William Steiner | Williams Carlos Pretko | Wilson Horstmeyer Bogado | Winston Junior Zumaeta Moncayo |  Wyatt McCarthy

X  Xavier Marco Castellà | Xiao Hong Long | Xiaochen Fan - Shawn

Y  Yasmin Fortes Fonseca | Yi H.Yang | Yousef A Rihan | Youth Intelligence Agency | Yu-hua Chiu | Yuki Sage | Yuri José Andrade de Santana | Yury Kolotovichev

Z  Zac Rawls | Zacarias M. Chamberlain Pravia | Zack Chenoweth | Zhaoshuo Jiang | Zoran Stojanovic

< Return to Crowdfunding